درباره آیلار طب یاس

در راستای بهبود سطح کیفیت سلامت جامعه و کمک به فرهنگ سازی جهت حمایت از تولیدات داخلی، مجموعه آیلار طب اقدام به فرمولاسیون و تولید انواع دارو و مکمل های غذایی نموده است  تا علاوه  بر تولید محصولات تحت لیسانس دارویی، بهداشتی و مکمل های غذایی قدمی در جهت تولید داخل بردارد و به همین منظور، شرکت «آیلار طب یاس»  در سال 1395 وتحت شماره 493102 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران ثبت گردید. در همین راستا تلاش برای فرمولاسیون، ساخت و تولید انواع مکمل های غذایی و دارو در برنامه کاری مجموعه قرار گرفت. سعی و تلاش بر این که با تکیه بر دانش و توانمندی نیروهای شرکت و با تهیه مواد اولیه از منابع معتبرو با کیفیت محصولاتی با کیفیت برتر و بالاترین اثردهی تولید و ارائه شود.

yas-logo

فرمولاسیون و تولیدات اختصاصی شرکت

رشد و بالندگی هر مجموعه وسازمانی ایجاب می کند که امورتجاری و فعالیتهای کاری خود را با شرایط، امکانات، سیاست های دولت و جامعه هماهنگ نماید. تکیه بر واردات و نمایندگی شرکت های خارجی به تنهایی ممکن است با توجه به سیاست ها و جهت گیری های دولت و شرایط اجتماعی با مشکلات و چالش هایی مواجه شود و حتی گاهی ممکن است ادامه آن مسیر نگردد.

وجود نیروهای متفکر و توانمند در داخل مجموعه، با ارائه راهکارها و برنامه هایی برای تولید، فرمولاسیون و ساخت محصولات دارویی و مکمل های غذایی مجموعه را بر آن داشت تا برنامه هایی را برای فرمولاسیون و تولید داخل برداشته  و با این کار نه تنها گامی در جهت گسترش و خودکفایی در راستای تولید داخلی برداشته می شود بلکه شاهد افزایش ارزش افزوده  برای شرکت، رشد و تعالی نیروهای داخل سازمانی و ایجاد بازار کار برای نیروهای جوان و متخصص می باشد.

مکمل های غذایی

با عنایت به سابقه چندین ساله مجموعه در زمینه واردات، بازاریابی، و فروش انواع مکمل های غذایی فرمولاسیون و تولید مکمل های رژیمی – غذایی یکی از الویت های همیشگی مجموعه بوده و هست. در این راستا دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت در هماهنگی با بخش های مارکتینگ و فروش، محصولاتی را جهت تولید، انتخاب کرده و اقدامات لازم جهت فرمولاسیون و تولید  آنها انجام گرفت و برنامه کاملی برای تولید محصولات انتخاب شده تهیه و تنظیم  گردید. در سایه سعی و  تلاش گروهی همکاران بعد از ثبت فرمولاسیون انجام شده در سازمان غذا و دارو تعدادی از مکمل های فوق  تولید و و بعد ازپاس کردن تستها و آنالیزهای لازم و ضروری  به بازار مصرف ارائه شد. و تلاش برای ثبت و تولید بقیه فرمولاسیونها همچنان ادامه دارد و در آینده نزدیک محصولات جدیدی نیز به سبد محصولات فوق افزوده خواهد شد.

از آن جاییکه  نیاز گروههای سنی، جنسی، منطقه ای، رژیم های غذایی متفاوت، بیماری ها  و … به انواع مکمل ها فرق می کند بنابراین مطالعه و تولید محصولات جدید و با در نظر گرفتن موضوعات جدید و برای گروههای متفاوت در برنامه کاری مجموعه بوده و سعی بر توسعه و افزایش کمیت و کیفیت محصولات می باشد.

دارو

تمرکز کاری مجموعه تاکنون در رابطه با واردات و اخیرا تولید انواع مکمل های رژیمی-غذایی بوده است. وجود نیروهای خلاق، دانش پژوه و ارائه پیشنهادات برای تولید دارو سبب شد که اقدامات موثر جهت فرمولاسیون و ساخت دارو انجام گیرد. با حمایت ازهمکاران پرتلاش و باانگیزه، داروهای مورد نظر انتخاب، فرمولاسیون به صورت پایلوت ساخته شد. و بعد از ساخت پایلوت، تست های ضروری و مورد نظر سازمان غذا و دارو انجام و مدارک مورد نظر برای ثبت آنها در سازمان غذا و دارو تهیه و آماده  شد. مدارک همراه با فرمولاسیون و مستندات و اسناد جهت دریافت مسیر بندی و مجوز تولید به سازمان غذا و دارو ارائه گردید تا پس از دریافت تاییدیه آن سازمان و دریافت IRC تولید داروهای فوق، نسبت به تولید آنها اقدام گردد.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt